RUHUN İZ DÜŞÜMLERİ

Ruhun izdüşüme atölyesini programını hazırlarken kendi soyağacımızda ve kökümüzde yaşanılan hastalıkların çözülmemiş duygusal çatışmaları İçinde neden biz bunları yaşıyoruz sürekli ne yaparsak yapalım başa dönüyoruz diye süreci sorgularken kendimizi içsel farkındalık yolculuğunda bulduk.

Kendi çalıştığımız alanda zaten bir çok anne baba ve çocukların sıkıntı ve çatışmalarını da göz önüne aldığımızda deneyimlerimizi, öğretilerimizi birleştirerek İyileşme yolculuğumuzda birbirimize ışık tutacağımız teknikleri harmanladık.

Kişinin kendi yolculuğunun başlangıcı ilahi yaratıcının ilk nefesini bedene üflemesiyle bulduğu andır. Beden Bu andan itibaren ilahi sistemin muhteşem dizaynıyla anne baba soy ağacımızdan oluşan yol arkadaşlarıyla programlamış olduğu deneyimini yaşamaya başlar

Bu yolu bir çok kişiyle yaşamış olsakta özümüzde öğretileri anlamak ve başarıya ulaşabilmek için tek başımıza yolu yürürüz.

Bu yolculuğu nasıl planlıyoruz ?

Seçimlerimizi neye göre yapıyoruz ?

Bunların hayata ve bize yansıması nasıl oluyor?

Buradaki yaşam amacımız ne?

Bu yolculuk nerede ve kimden başlıyor bugün kendi yaşantımda bu yolu yürüyemiyorsak bunun yaşanmışlıklarımıza bedenimize ve bizden sonraki nesillere etkileri nelerdir?

Ruh beden ve zihin bir bütündür iyileşme içerde ve farkındalıkla başlar içerde olan bütün çatışmalar dışarıya yansır bizler ise cevabı hep dışarda ararız kendi içimizdeki kaynağın farkında olmayız.

İYİLEŞME KENDİN OLMAKTIR.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: